Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Reprezentant Comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Experienta intr-o pozitie similara minim 2 ani.
•Persoana dinamica, cu aptitudini de comunicare
•Bun negociator si cunoscator al pietei de profil

Descrierea jobului

Mentine, dezvolta si reprezinta valorile companiei in relatia cu clientii si furnizorii
•Creste portofoliul de clienti ai firmei prin aducerea de proiecte noi

Societatea noastra s-a infiintat in anul 2005, avand ca activitate principala consultanta in domeniul IT&C, mai exact service calculatoare. In anul 2007 am introdus pe lista de servicii, solutii software – programe de gestiune, productie, salarizare, devize si contabilitate. Incepand cu anul 2009 am obtinut licenta pentru proiectarea, instalarea si intretinerea sistemelor de securitate.

Oferim clientilor nostrii un partener profesionist, experimentat, in pas cu progresul rapid din domeniul IT&C si al sistemelor de securitate. Suntem o echipa tanara si dinamica formata din specialisti orientati catre nevoile clientilor.

Expirat
Reprezentant Comercial  -  SC PIM CORPORATION SRL