Publicat 16 Dec 2020 | Reactualizat 13 Ian 2021 | Expiră 16 Ian 2021

Reprezentant comercial/vanzari B2B

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-4-5 ani experiență în domeniul vânzărilor de servicii B2B;
- Abilități foarte bune de comunicare, negociere, putere de convingere;
- Initiațivă și orientare înspre atingerea obiectivelor;
- Orientat spre client, soluții și rezultate;
- Persoană pozitivă, proactivă, gândire antreprenorială;
- Capabil să lucreze în echipă- team player;
- Permis de conducere cat B., disponibilitate pt. deplasări în toata tara la clienti strategici

Descrierea jobului

Promovarea serviciilor de Facility Management catre clienti mari si foarte mari:
- consultanță și evaluare în Facility Management;
- servicii profesionale de curățenie;
- servicii de mentenanță tehnică a clădirilor;
- întreținere spații verzi;
- produse igienico-sanitare;

Responsabilități:
- Creșterea portofoliului de clienți a companiei prin identificarea de noi parteneri;
- Negocierea și încheierea contractelor;
- Extinderea gamei de produse furnizate partenerilor- Cross sell;
- Dezvoltarea de parteneriate de lungă durată cu clienții;
- Negocierea și renegocierea clauzelor contractuale cu clienții noi și cu cei existenți;
- Analizarea și monitorizarea competiției;
- Realizarea rapoartelor periodice de activitate.

Beneficii:
- Salariu motivant (salariu fix, bonusuri în functie de vânzări);
- Mașină de servici, telefon, laptop.

Companie de top din domeniul Facility Management, una dintre firmele cele mai importante, recunoscute şi apreciate din acest sector de activitate isi mareste echipa!

www.medline.com.ro

Expirat
Reprezentant comercial/vanzari B2B  -  SC MEDLINE COM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles