Gratis

Reprezentant Comercial Tehnic

DELPHI ELECTRIC

Candidatul Ideal

  • Preferabil studii superioare finalizate, preferabil domeniul tehnic
  • Experiență relevantă în vânzarea materialelor de construcții/instalații
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări în județele alocate
  • Abilități de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, PPT, Outlook) nivel mediu
  • Orientare spre client și atingerea obiectivelor
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Abilități de organizare și planificare.

Descrierea jobului

  • Dezvoltă relații comerciale pentru linia de business încălzire electrica in pardoseala, panouri radiante si sisteme de energie alternativa
  • Prezintă și promovează produsele companei către clienți, proiectanți și constructori
  • Îndeplinește obiectivele de vânzări pentru zona alocată
  • Analizează piața, identifică și propune noi oportunități pentru creșterea vânzărilor
  • Negociază și implementează termenii contractuali, conform limitei de competență
  • Colaborează cu echipa și departamentele implicate în realizarea obiectivelor.
Beneficii
  • Salariu motivant, negociabil în funcție de experiență
  • Bonusuri din vânzări
  • Mașină, laptop și telefon de serviciu
  • Dezvoltare profesională, participarea la programe de instruire și perfecționare
  • Stabilitate într-o companie cu aproape 20 de ani de tradiție

Delphi Electric este o firma mixta, romano-belgiana, fondata in anul 2005. Specializata in distributia sistemelor de incalzire electrica, firma a evoluat continuu in ultimii 19 ani, reprezentand in Romania cateva branduri de marca in domeniul incalzirii electrice in pardoseala, panourilor radiante si a sistemelor de energie alternativa cum ar fi: Fenix, Flexel, Atlantic, Energie, Eberle, Veito, REC, SMA.

Delphi Electric ( www.del.ro ) este unic importator si distribuitor in Romania al sistemelor de incalzire electrica si radianta marca FENIX si FLEXEL. Importator si distributie:

Incalzire radianta Incalzire electrica prin pardoseala Degivrare si protectie la inghet Sisteme fotovoltaice Casa Inteligenta

Delphi Electric a realizat prin partenerii sai peste 150.000mp de spatii incalzite in Romania, oferind clientilor si partenerilor sai, solutii complete pentru independenta energetica.

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024