de ani Fără Frică...

Publicat 10 Nov 2019 | Reactualizat 24 Nov 2019 | Expiră 28 Nov 2019

Reprezentant comercial Tehnic

9 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- dinamic, organizat, riguros, cu cunostinte tehnice in constructii (constituie avantaj) pentru Bucuresti; Constanta;Cluj; Galati; Timisoara; Maramures si in auto(constituie avantaj) pentru Brasov; Sibiu;
- abilitati de comunicare,
- cunostinte PC ( M Office),

Descrierea jobului

VANZARI DIRECTE.

Identificarea potentialilor clienti, prezentarea produselor (catalogul), identificarea necesitatilor, intocmirea ofertelor de pret, intocmirea comenzilor, urmarirea incasarilor, completarea formularelor interne.

Beneficii:
- masina de serviciu, telefon de servici, tableta, pregatire in tara si strainatate, salariu fix+ comision din incasari, bonuri de masa, bonusuri pentru indeplinit target-uri, prime, posibilitati promovare.

Reprezentant comercial Tehnic VANZARI DIRECTE: ORGANE NORMATE DE ASAMBLARE SI FIXARE, CHIMICE TEHNICE, PRODUSE PENTRU TEHNICA GAURIRII, TAIERII, POLIZARII, SLEFUIRII, FILETARII, PRODUSE PENTRU PROTECTIA SUPRAFETELOR, PROTECTIA MUNCII, SCULE MANUALE, ELECTRICE SI PNEUMATICE, PRODUSE PENTRU TEHNICA SUDURII, MIC UTILAJ PENTRU SERVICE AUTO, TEHNICA DIBLURILOR, TEHNICA DIAMANTATA...

Expirat
Reprezentant comercial Tehnic  -  ALBERT BERNER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles