Reprezentant comercial - Piese de Schimb

SC MUNAX SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • calitati excelente de comunicare si negociere;
  • experienta in vanzari directe;
  • cunostinte bune operare PC;
  • cunostinte in domeniul utilajelor agricole;
  • permis de conducere cat. B;
  • disponibilitate la deplasari;
  • persoana organizata

Avantaj:
  • experienta in vanzarea pieselor de schimb si/sau utilajelor agricole

Descrierea jobului

  • administreaza si dezvolta portofoliul de clienti;
  • prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale societatii;
  • stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
  • participa la negocieri, monitorizeaza derularea contractelor;
  • cunoaste temeinic caracteristicile produselor comercializate;
  • urmareste realizarea planului de vanzari

Infiintata in 2003, MUNAX este o companie cu capital strain privat care are ca principalale activitati comercializarea utilajelor agricole, furnizarea pieselor de schimb si service.

Cele 12 puncte de lucru, uniform distribuite pe intreg teritoriul Romaniei, asigura legatura permamenta cu clientii din agricultura si din alte domenii.
Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022