Gratis

Reprezentant comercial Oradea si judetul Bihor

OVM PAPER DISTRIBUTIE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Persoana proactiva, dornica sa lucreze in echipa, abilitati in operarea PC & Web, limbaj si comunicare excelenta.

Descrierea jobului

Realizeaza vizite in teren catre clientii de tip Persoana Juridica (societati comerciale, birouri, cabinete si institutii), in baza listei de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄prospecti alocata.
Identifica nevoile de consum (birotica-igienice-ambalare-tonere) si propune oferte financiare in vederea colaborarii sau mentinerii relatiei cu clientii existenti.
Transmite oferte comerciale catre clientii prospecti sau activi, administreaza lunar baza de clienti alocata, asigurand informarea asupra noilor oferte sau categorii de produse.
Raporteaza si actualizeaza in aplicatia CRM situatia conturilor, a vizitelor si propunerilor prezentate cat si orice alte informatii legate de ofertare, marketing, etc…
Preia comenzile atat prin aplicatia proprie de vanzari sau prin site (ovmpaper.ro) astfel incat clientul isi plaseaza necesarul de produse, avand acces online in stoc si in listele de preturi personalizate.

Activitatea se desfasoare in Oradea si judetul Bihor.
Program de luni pana vineri , 08:30 – 16:30 , se asigura autoturism (Renault Clio model 2022-2023) , telefon si tableta.

Import si distributie produse de papetarie , birotica si detergenti

www.ovmpaper.ro

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024