Gratis

Reprezentant / Agent vanzari regional

Regal Fermierul SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti in cautarea unui loc de munca dinamic si activ, pozitia deschisa la compania noastra de reprezentant de vanzari este ideala pentru tine.
Ce ne dorim de la tine?
  • Experiență în vânzări: dorim o persoana familiarizata cu domeniul vanzarilor, care intelege metodele de ofertare si negociere si care a activat in aceasta arie cel putin 4 ani.
  • Permis de conducere: Categoria B
  • Abilități de comunicare și negociere excelente
  • Capacitatea de a planifica și organiza deplasările și întâlnirile cu clienții eficient.
  • Cunoașterea industriei agricole: Înțelegerea produselor agricole și a pieței este un plus.
  • Orientare către obiective: Motivație și determinare în atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări.
  • Disponibilitatea de a călători frecvent în diferite regiuni ale țării.
  • Descrierea jobului

    Printre prinicipalele responsabilități ale viitorului nostru coleg se regasesc:
    • Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți.
    • Identificarea și abordarea potențialilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈clienți, precum și menținerea relațiilor cu clienții existenți.
    • Prezentarea și vânzarea produselor.
    • Demonstrarea valorii produselor noastre agricole și încheierea vânzărilor.
    • Planificarea deplasărilor: Organizarea eficientă a rutelor de călătorie pentru a maximiza oportunitățile de vânzare.
    • Raportarea activității: Menținerea evidenței vânzărilor și a feedback-ului clienților, raportând periodic evolutia inregistrata.
    • Participarea la evenimente: Reprezentarea companiei la târguri, expoziții și alte evenimente relevante din industria agricola
    Beneficii
  • Mașină de serviciu
  • Mediu de lucru stimulativ: Oportunitatea de a lucra într-un domeniu vital și în continuă creștere.
  • Bonusuri si comisioane din vanzari: pe langa salariul de baza, te vei bucura de un comision procentual din vanzarile realizate, dar si bonusuri de performanta.
  • Dezvoltare profesională: Suport pentru dezvoltarea abilităților de vânzare și cunoașterea industriei agricole.
  • Echipă suportivă: Lucrul într-o echipă tanara si dinamica, mereu alaturi de tine pentru ati asigura o crestere rapida si constructiva.
  • Descrierea companiei

    SC REGAL FERMIERUL SRL este o companie tanara cu produse si accesorii pentru solarii, casă și grădină.
    Fondată în anul 2016, Regal Fermierul a devenit soluția a unui număr mare de agricultori români și nu numai. Ne bucurăm să avem un portofiul foarte diversificat de produse, destinat oricărei nevoi și probleme întâmpinate de gospodarii și legumicultorii din România.
    Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024