Gratis

REPREZENTANT VANZARI MARAMURES & SALAJ

NCH ROMANIA PRODUSE DE INTRETINERE SRL

Candidatul Ideal

NCH ROMANIA, parte a NCH CORPORATION, este o companie internationala cu traditie in producerea unei game variate de solutii chimice, de spalare a pieselor si produse de mentenanta institutionala si industriala. In Romania, compania activeaza din 1994 si se adreseaza clientilor din toate sectoarele industriale. In continua dezvoltare, compania ofera un post de REPREZENTANT VANZARI. MARAMURES & SALAJ Candidatul ideal:
  • Persoana proactiva, dinamica, orientata spre rezultate si cu spirit antreprenorial;
  • Persoana dornica sa invete si sa se specializeze in tehnicile de vanzare;
  • Bune abilitati dе comunicare, prezentare si negociere;
  • Buna gestionare a timpului si a resurselor;
  • Detine autoturism propriu si are disponibilitatea de a-l folosi in activitatea zilnica;
  • Detine cunostinte de PC la nivel mediu;
  • Detine cunostinte de limba engleza la nivel mediu.
  • Experienta de cel putin 2 ani in vanzari directe, constituie un avantaj dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Promovarea si vanzarea produselor diviziei in zona alocata;
- Semnarea de contracte noi, renegocierea contractelor preexistente cu clientii;
︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄- Colaborarea cu managerul de vanzari si coordonatorul de programe si servicii in vederea gasirii solutiilor optime adaptate nevoilor clientului;
- Dezvoltarea relatiilor de business cu clientii existenti dar si cu clientii noi.

Beneficii NCH ROMANIA:
Pachet compensatoriu (parte fixa – 4,000 RON si comision);
- Oportunitate excelenta de a creste pe plan profesional;
- Training de vanzari si prezentare de produse specifice;
- Pregatire permanenta in teritoriu;
- IPad.

Sunt invitati sa aplice toti cei care doresc acest post si au domiciliul in una din zonele de lucru mentionate mai sus.

NCH ​​Europe is a company providing innovative solutions in the field of water treatment, energy saving and maintenance. Our solutions are used in Europe in the industrial and infrastructure sector. NCH ​​Europe is present in 26 countries, employs over 2,000 employees and is one of the largest branches of NCH Corporation. NCH ​​Corporation earns $ 1 billion from a portfolio of highly prospering and growing companies.

Founded in 1919 in Texas as a manufacturer and supplier of solutions for the maintenance of machinery and equipment in industry, NCH Corporation is present in 55 countries around the world today. In Europe, we focus on 6 main areas of activity: we specialize in water treatment, wastewater treatment, parts cleaning, lubricants & fuel additives (Lubricants & Fuel Additives), tools & mechanical connections (Tools & Fasteners), as well as maintenance, providing solutions to clients in the hotel industry and the industrial sector and infrastructure.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024