Reprezentant (a) vanzari pe teren zona Bucuresti/ Ilfov

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Persoana dinamica, experienta in domeniu - minim 12 luni;
  • O buna capacitate de analiza si evaluare a clientului;
  • Program full time;
  • Posibilitati de deplasare.
  • Permis de conducere obligatoriu.

Descrierea jobului

  • Vanzari directe si prin retea de distributie, clienti corporate;
  • Prospectare, ofertare, prezentarea si promovarea produselor comercializate, urmarirea platiilor, mentinerea relatiilor cu parteneri, antocmirea planningurilor zilnice si a rapoartelor de activitate / vanzari;
  • Mentionam ca activitatea de vanzari consta in 80% munca de teren si 20% office;

Beneficii:
  • Masina de serviciu;
  • Bonuri de masa;
  • Prime de sarbatori;
  • Telefon+laptop;
  • Salariu fix + bonus in functie de performanta.

Suntem un grup format din 2 firme, obiectul de activitate fiind import productie si distributie, a tot ce inseamna tehnica de umbrire: jaluzele, perdele, draperii.
Pentru mai multe detalii, va rugam sa vizitati site-ul nostru: www.ideeastil.ro
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 12 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022