Reprezent vanzari

SC Inteligo Media SA. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Angajament, responsabilitate si orientare catre Client;

• Cunostinte in utilizarea: Microsoft Office (Word, Excel), Outlook, Internet;
• Pasiune pentru vanzari, bune abilitati de comunicare scrisa si verbala, proactivitate.
• Comunicare si lucru in echipa

Descrierea jobului

- Contactarea clientilor potentiali
- Intocmirea de contracte / facturi / activare cont client
- Deservirea cu promptitudine si profesionalism fiecare client sau potential client;

Ce oferim persoanei care va ocupa acest post:

- Salariu fix corespunzator cu experienta + Bonus
- Posibilitate de avansare alături de noi și creștere odată cu compania.
- Program de lucru flexibil.
- Abonament Medlife; 7Cards; Bookster; etc

Avocatnet.ro - avem o experienta de peste 20 ani, 2.5 utilizatori unici pe luna si peste 12.000 useri platitori de abonamet la serviciul nostru, avocatnet.ro premium.
Publicat 8 Iun. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.