Publicat 06 Mai 2019 | Expiră 06 Iun 2019

Reporter Politic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
- Absolvent de studii superioare;
- Disponibilitate de a lucra pe teren.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Redactarea si publicarea stirilor / interviurilor din domeniul politic;
- Realizarea materialelor video si emisiunilor video din domeniul politic.

Mediafax Group este compania ce furnizează, prin intermediul mai multor platforme, cel mai diversificat conţinut media de pe piaţa din Romania, destinat atat companiilor, cat şi utilizatorilor finali. Publisher cu un portofoliu ce cuprinde cel mai mare număr de branduri lider de piaţă, Mediafax Group oferă conţinut de interes general şi informaţii specializate avand ca public milioane de consumatori de presă scrisă şi online.

Produsele editoriale ale Mediafax Group acoperă cele mai importante domenii de interes, de la business (Ziarul Financiar, Mediafax Business News) şi social-politic (gandul.info), la sport (Prosport), divertisment şi lifestyle (Ce se intampla, doctore?, The One), alături de nişe precum auto (Promotor), ştiinţă (descopera.ro), gadgeturi şi tehnologie (go4it.ro).

Expirat
Reporter Politic  -  S.C. MEDIAFAX GROUP S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles