de ani Fără Frică...

Publicat 18 Mai 2007 | Reactualizat 16 Iun 2007 | Expiră 18 Iun 2007

RELATIONSHIP MANAGER

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare
- experienta de cel putin 2 ani intr-o pozitie similara intr-o banca sau institutie financiara
- capacitate de organizare, comunicare.
- abilitati de mediere si negociere.
- abilitati de vanzare.
- atitudine proactiva.

Descrierea jobului

1.Raspunde de promovarea si vanzarea produselor de creditare, oferind clientilor corporate consiliere financiar;
2.Ofera clientilor informatii referitoare la operatiunile financiare derulate;
3.Raspunde de mentinerea si cresterea portofoliului de clienti corporate si a volumului de afaceri, in conformitate cu obiectivele societatii si targetul personal stabilit de catre management;
4.Intocmeste rapoarte periodice referitoare la intalnirile cu clientii;
5.Este responsabil pentru profitabilitatea relatiilor cu clientii;
6.Analizeaza si verifica actele necesare acordarii creditului,
7. intocmeste documentatia si sustine dosarul de finantare in comitetul de credite al societatii.

Access Financial Services – IFN S.A. este o institutie financiara nebancara orientata catre finantarea Intreprinderilor Mici si Mijlocii.

Expirat
RELATIONSHIP MANAGER  -  Access Financial Services - IFN S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles