de ani Fără Frică...

Publicat 25 Apr 2007 | Reactualizat 24 Mai 2007 | Expiră 26 Mai 2007

Relationship manager

CONFIDENTIAL
7 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Rezistenta la stres;
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
Aspect placut
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent / tenace. Creativ, cu initiativa
Dinamic energic, nivel ridicat de energie. Disponibil sa calatoreasca
Optimist, psihic excelent, stare de sanatate impecabila

Descrierea jobului

OBIECTIVELE ACTIVITATII:
Derularea unei activitati profesioniste, derularea optima a proiectelor
Cresterea profitului si a volumului de vanzare al firmei
Castigarea de noi clienti

OFERTA:

Posibilitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, orientata pe rezultate
Avantajul obtinerii unei experiente valoroase si a unui training de pregatire bazat pe profesionalism si informatii valoroase
Castiguri substantiale, peste asteptari, raportate la nivelul de pregatire absolvit

ACTIVITATI / SARCINI
Indeplinirea obiectivelor de vanzare / negociere / marketing
Bussiness development

CRITERII DE EVALUARE A ACTIVITATII DVS.:
Rezultatele obtinute (diponibilitatea de a depune eforturi sustinute pentru realizarea sarcinilor si finalizarea corecta si completa a contractelor Atitudinea, nivelul de motivare
Numarul de erori din activitate
Competenta
Nivelul de cunostinte, capacitatea de invatare rapida

Parte a unui important grup de firme, cu retele de distributie si puncte de desfacere pe intreg teritoriul tarii

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Relationship manager  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles