Reglor - montator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii;
  • Spirit de observație foarte dezvoltat;
  • Comportament impecabil, capacități morale și umane, limbaj adecvat în relațiile cu colegii/colaboratorii;
  • Experienta intr-o pozitie similara;
  • Aptitudine mecanică ridicată;
  • Experienta in domeniul automotive reprezinta avantaj;
  • Abilitati bune de comunicare si relationare;
  • Cunostinte de operare PC.

Descrierea jobului

  • Se asigura ca postul de lucru este pregatit pentru fabricatie;
  • Responsabil de optimizarea reglajelor mașinilor și supravegherea lor permanent;
  • Menține și supravegheaza buna funcționare a echipamentelor și utilajelor din dotare în parametrii impuși, semnalează orice fel de problemă apărută la acestea;
  • Controleaza si asigura productia calitativa a pieselor produse;
  • Răspunde de buna executare a lucrărilor repartizate de către șeful ierarhic;
  • Instruirea operatorilor.

Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Prime de sarbatori si ocazii speciale;
  • Posibilitati de promovare;
  • Bonus de recomandare;
  • Plata orelor suplimentare;
  • Spor de noapte;
  • Spor de weekend;
  • Incarcare abonament OTL sau decontare combustibil in valoare de 80 Ron;
  • Asigurare transport pe rute externe;
  • Tichete de masa;
  • Consultatii medicale la angajare/periodic;
  • Echipament de lucru si protectie.

RUTE NOI :
  • Oradea - Salonta - Cauasd
  • Oradea - incesti - Luncasprie - Ogesti;
  • posibilitate de creare rute noi la cerere

SMA Metalltechnik este un furnizor inovator de dimensiuni medii, pentru sistemele de țevi din industria auto. Un partener de încredere atunci când este vorba de sisteme de țevi pentru medii lichide sau gazoase (țevi frigorifice, apă, aer și ulei).
Peste 1000 de angajați lucrează pentru SMA Metalltechnik în patru locații din întreaga lume.

Combinăm flexibilitatea unei companii de dimensiuni medii cu performanțele economice ridicate ale unei companii de producție aliniate industrial.
Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022