Publicat 05 Aug 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 04 Sep 2019

Registrator medical in anatomie patologica

2 posturi

Candidatul ideal

  • Studii medii/ superioare finalizate;
  • Abilitati de operare PC, Windows, MS Office;
  • Persoana meticuloasa,corecta, riguroasa, independenta in realizarea sarcinilor;
  • Comportament orientat catre scopuri clar delimitate;
  • Constientizarea regulilor;
  • Dexteritate, distributivitate
  • Acuitate vizuala;
  • Orientata catre proceduri, catre procese.

Descrierea jobului

  • Asigura preluarea, inregistrarea si receptia probelor de analizat si eliberarea rezultatelor analizelor cu respectarea instructiunilor specifice;
  • Asigura introducerea corecta si la timp a datelor si rezultatelor care nu se transmit automat in sistemul informatic al laboratoarelor Synevo si supervizeaza buna functionare a retelei si securitatea serverelor locale in conditii;
  • Asigura intocmirea rapoartelor zilnice/ saptamanale/ lunare cerute de managementul laboratorului prin extragerea datelor din sistem;
  • Primeste si tine evidenta corespondentei si a registrelor medicale, pastreaza si arhiveaza in conditii optime toate documentele departamentului.

Synevo este liderul în diagnostic de laborator în România și are în portofoliu peste 2000 de teste de bază și avansate, pentru toate ariile terapeutice efectuând în anul 2018 peste 98 milioane de teste. La finalul anului 2018 Synevo România administrează o rețea națională de 16 laboratoare și 99 de centre de recoltare a probelor biologice. Synevo România face parte din Medicover – unul dintre cei mai importanți furnizori internaționali de servicii medicale și de diagnostic, înființat în 1995 (www.medicover.com).

Pentru mai multe informații, vizitați www.synevo.ro.

Registrator medical in anatomie patologica  -  SYNEVO ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles