Registrator medical Centru testare COVID-19 -CORA ALEXANDRIEI SECTOR 5

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal ar trebui sa aiba urmatoarele:
- bune abilitati de comunicare si prezentare a informatiei;
- orientare catre pacient;
- bune abilitati de lucru in echipa;
- atentie la detalii;
- cunostiinte word, excel;
- engleza mediu;
- experienta anterioara intr-o pozitie similiara poate constitui avantaj;

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati sunt:
- gestionarea relatiei cu pacientii;
- intocmeste fise de inregistrare;
- preia apelurile telefonice;
- incaseaza contravaloarea serviciilor medicale si emite facturi fiscale;
- arhiveaza documente

Beneficii:
- salariu motivant;
- parte dintr-o echipa tanara in formare;

Complet Medical este o retea de puncte de recoltare SARS-CoV-2, cu laborator propriu German Diagnose (Citobiomed SRL).
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 27 sept. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos