Publicat 20 Ian 2021 | Reactualizat 19 Feb 2021 | Expiră 20 Feb 2021

Regional Sales Representative/ KAM | B, IF, PH, CT, SB, CJ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunoştinţe privind piaţa de amenajări exterioare şi construcţii, arhitecţi, depozite materiale, companii construcții;
- Dezvolta distribuția pentru produsele companiei;
- Dezvoltă rețeaua de distribuitori;
- Abilităţi reale de comunicare şi planificare;
- Disponibilitate pentru deplasări;
- Experienţă de minimum 5 ani în vanzări (cunoaşterea întregului proces de vânzare);

Descrierea jobului

Responsabilităţi

- Îndeplinirea targetului de vânzări;
- Prospectarea permanentă a pieţei
- Dezvoltarea portofoliului de clienţi al companiei şi gestionarea acestora;
- Înţelegerea nevoilor clientului şi spaţiului;
- Gestionarea eficientă a relaţiei cu clienţii;
- Propunere de soluţii profesioniste funcţionale, estetice, adaptate bugetului; dezvoltatorului sau clientului;
- Prezentare randări care să ajute clientul să-si vizualizeze spaţiul amenajat
- Întocmire şi prezentare rapoarte de activitate zilnice şi stabilire împreună cu Sales Managerul strategii de optimizare si crestere a vânzărilor şi mărirea portofoliului de clienţi;
- Urmărirea şi raportarea activitatii concurenţei;

Salariu atractiv, mediu de lucru tânăr şi dinamic, suport logistic complet, bonusuri.
Aşteptăm cu interes să te cunoaştem şi să te cooptăm în echipa noastră!
CV-urile pot fi trimise la adresa de mail: jobs@viastein.ro

Companie multinaţională în permanentă dezvoltare prezentă pe piata românească din anul 2006 - producător de pavele, dale şi borduri premium.

CV-urile pot fi trimise la adresa de mail: Marius.Popescu@viastein.ro

Expirat
Regional Sales Representative/ KAM | B, IF, PH, CT, SB, CJ  -  VIASTEIN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles