Regional Sales Manager Regiune Moldova FNF

Aquila Group - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare;
  • Experienta minim 3 ani intr-o functie de conducere;
  • Experienta minim 3 ani in domeniul vanzarilor;
  • Bun cunoscator al pietei de produse si distributie FMCG;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Abilitati de leadership;
  • Capacitati si abilitati decizionale;
  • Abilitati de coordonare;
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere;
  • Spirit organizatoric;
  • Flexibilitate si disponibilitate de a se deplasa in teritoriu, in interesul serviciului;
  • Rezistenta la presiune,volum de munca;
  • Cunostiinte operare PC Excel nivel avansat;
  • Limba engleza.

Descrierea jobului

  • Coordoneaza, organizeaza, controleaza si evalueaza activitatea desfasurata scopul indeplinirii obiectivelor stabilite de catre managementul societatii pentru zonele alocate;
  • Identifica oportunitati de dezvoltare a afacerii (tendinte piata, clienti noi, clienti potentiali, etc.);
  • Creeaza, mentine si urmareste respectarea intocmai a politicilor si procedurilor operative;
  • Urmareste permanent situatia soldurilor din piata;
  • Monitorizeaza listarea produselor noi si implementarea planogramelor pentru clientii de tip IKA si LKA.

Descrierea companiei

www.aquila.ro
Publicat 18 nov. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos