de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2008 | Reactualizat 16 Nov 2008 | Expiră 18 Nov 2008

REGIONAL MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţele noastre:
• experienţa in domeniu - cel puţin un an ca lider de poziţie comerciala (un avantaj il prezinta experienta in comertul cu marfuri cu termen de valabilitatea mic);

• Calităţi personale şi abilităţi:
- Iniţiativă;
- Persoana dinamica ce poseda abilitati de comunicare si relationare cu cei din jur, rezistenta la munca de teren;
- Persoana ambitioasa, cu orientare spre rezultate cat mai
bune si imediate; persoana organizata si cu atitudine pozitiva;
- Abilităţi analitice;
- Cunoştinţe- limba rusă, bulgara sau engleză;
• permis de conducere, conducătorul auto activ;

Descrierea jobului

Responsabilităţi şi obligaţii:
• Piaţa de dezvoltare - cota de piaţă şi creşterea volumului de vnzări n zona geografică
• Analiza pe piaţa de mărfuri cu termen de valabilitate mic

Ce va oferim:
• Grupul de lucru ntr-un mediu dinamic
• Salariu motivat, cu sistem de prime pentru cresterea vanzarilor
• Masina
• Telefon

Acte necesare:
• scrisoare de intentie
• CV-ul ( scrise n una din limbile menţionate mai sus )
• fotografie

„EMIL ILIEV”SRL este o marcă “Chico”, lider in prelucrarea si producţia preparatelor din carne n Bulgaria. In legătură cu extinderea activităţii sale, societatea cauta o persoana dinamica pentru postul de manager regional in localitatea Bucuresti.
e- mail: jobs@chiko-foods.com

Expirat
REGIONAL MANAGER  -  „EMIL ILIEV”SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles