de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2008 | Reactualizat 27 Feb 2008 | Expiră 29 Feb 2008

REGIONAL MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate
- experienta in vanzari - min. 3 ani(vanzarile de servicii - avantaj)
- experienta pe o pozitie similara - min. 2 ani
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- foarte bune abilitati de planificare si organizare
- capacitate de a evalua / analiza / lua decizii în timp util;
- aptitudini de mediere conflicte;
- foarte bune cunostinte de limba engleza;
- foarte bune cunostinte de operare PC.

Descrierea jobului

- indeplinirea obiectivelor de vanzari, conform planului de afaceri/buget.
- coordonarea echipei de vanzari din zona in vederea atingerii obiectivelor de vanzari.
- verificarea si controlul profitabilitatii contractelor cu clientii.
- intocmirea ofertelor conform caietelor de sarcini, in cazul licitatiilor.
- intocmirea rapoartelor specifice sau cerute de seful ierarhic.

Firma de recrutare, selectie si instruire de personal, cauta pentru clientul sau - REGIONAL MANAGER

Expirat
REGIONAL MANAGER  -  MENTOR TRAINING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles