Gratis

Regional Manager

Flex Financial IFN SA

Candidatul Ideal

Ce cautam la tine?
  • Experienta de minim 2 ani in Vanzari si Coordonare de echipe;
  • Experienta anterioara in domeniul financiar bancar si nonbancar, asigurări;
  • Experienta in industria creditului de cosnum;
  • Disponibilitate pentru deplasari pe teren;
  • Abilitati de operare PC (Word, Excel, Powerpoint);
  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Fire proactiva, care preia initiativa;
  • Abilitati de organizare si planificare;
  • Orientare catre atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

Ce urmeaza sa faci?
  • Recrutarea, coordonarea si controlul echipei;
  • Indeplinirea obiectivelor lunare de vanzare si colectare;
  • Organizarea si controlul activitatilor echipei;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliul alocat;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti;

Ce iti oferim ?
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Masină de serviciu;
  • Voucher de ziua ta;
  • Pachet beneficii ce crește o data cu vechimea;
  • Salariu fix si bonusuri lunare de performanta;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Programe de training si dezvoltare personala;
  • Posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei;

Povestea noastră începe în 2013 odată cu înființarea companiei City Cash. Nouă ani mai târziu, suntem MVFinance - grupul financiar internațional cu peste 3.000 de angajați și consultanți de credit, reunind companii specializate în credit de consum din Europa de Est și de Sud. Serviciile financiare ale holdingului nostru sunt disponibile pe teritoriile a 6 țări europene: Bulgaria, România, Macedonia, Spania, Bosnia și, mai recent, Republica Moldova. Compania noastră își extinde constant portofoliul de produse și în prezent oferim 6 mărci de succes și recunoscute: CityCash, CreDirect, FinStart, FlexCredit, Creditero și Cash Point.

Toate produsele oferite de noi și menționate mai sus sunt produsul pregătirii de-a lungul deceniilor a oamenilor care fac parte din puzzle-ul familiei MVFinance, iar această analogie nu este una întâmplătoare, deoarece, ca un puzzle, fiecare dintre cei care sunt parte a acestui grup este o piesă importantă și necesară în imaginea de ansamblu, precum și în buna funcționare a grupului. Continuând această frumoasă analogie, suntem în punctul în care dorim să extindem acest puzzle și vrem să găsim „piesele” care se potrivesc perfect cu cele ale grupului.

Flex Credit este o companie financiară multinațională nebancară, prezentă pe piața românească din 2017, în peste 50 de locații din România, care adoptă o abordare radical diferită a creditării și planificarii financiare, fiind brandul grupului care a cunoscut un crescendo considerabil în România, Macedonia și Bosnia. De la produse și instrumente fără precedent, până la servicii rapide și dialoguri deschise, suntem pe deplin pregătiți să satisfacem nevoile clienților noștri la cele mai înalte standarde.

Suntem mândri să fim o echipă de profesioniști, ghidați de un sistem sănătos de principii și valori, bazat pe respect, integritate, transparență, în care echilibrul dintre viața personală și cea profesională este respectat, gata în orice moment să ofere clienților noștri cea mai potrivită finanțare solutii

Vă așteptăm să vă convingeți că această chimie există.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024