Publicat 21 Mai 2007 | Reactualizat 19 Iun 2007 | Expiră 21 Iun 2007

REFERENT VANZARI PIESE AUTO

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-responsabil, ordonat, muncitor
-dorinta de perfectionare / promovare
-capacitate lucru sub presiune timp
-experienta in domeniul auto sunt un plus
-cunostinte avansate in domeniile auto si IT

Descrierea jobului

-identificare piese auto, ofertare, alegere produse, consiliere vanzare
-mentinere, identificare, atragere de noi clienti
-livrare piese catre colaboratori
-posbilitate promovare in munca de teren sau in pozitii superioare de responsabilitate

firma de import-distributie de piese auto-import, experienta de 10 ani in domeniu, echipa tanara, dinamica si ambitioasa

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

REFERENT VANZARI PIESE AUTO  -  CONFIDENTIAL