Publicat 22 Oct 2007 | Reactualizat 20 Nov 2007 | Expiră 22 Nov 2007

REFERENT VANZARI EXTERNE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniul vanzarilor externe (export si vanzari intracomunitare)
Limba engleza nivel avansat-corespondenta comerciala
Abilitati de lucru cu calculatorul - PC Microsoft Office (SAP avantaj)
Foarte bune abilitati de comunicare
Spirit de echipa
Rezistenta la stres
Studii superioare - constituie avantaj

Descrierea jobului

Contract perioada determinata - 2 ani, cu posibilitatea (functie de performanta) de incheiere contract pe perioada nedeterminata
Derulare contracte de export
Corespondenta cu clientii externi
Intocmirea documentatiei de export

Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile in domeniu
Posibilitati de dezvoltare individuala si profesionala
Ambianta profesionala

SC ISOVOLTA SA societate cu capital privat austriac, producatoare de materiale electroizolante.
www.isovolta.ro

Expirat
REFERENT VANZARI EXTERNE  -  Isovolta S.A.