Gratis

REFERENT STATISTICIAN

M&A BOA Services S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Persoana serioasa, dornica sa se dezvolte intr-un mediu placut, ambitioasa, atenta la detalii.

Descrierea jobului

Job full time, 40 ore pe saptamana, training specializat la locul de munca.

Responsabilitati: introducerea, prelucrarea si validarea datelor in sistem, monitorizarea competitiei, procesarea de plati si suport scris in limba engleza.

Beneficii: posibilitati de avansare, bonusuri lunare/trimestriale, program de lucru flexibil

Companie cu 20 angajati, cu posibilitati mari de dezvoltare, foarte serioasa in relatia cu partenerii, angajatii si organele statului.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024