Publicat 08 Mar 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Referent Serviciu Calitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

absolvent de studii superioare economice sau tehnice – constituie un avantaj
abilități în folosirea calculatorului exercitarea sarcinilor de servici; experiență în folosirea pachetului Office
disponibilitatea de a folosi software dedicate rezolvării sarcinilor de servici
experiență în domeniul analizei/verificării documentațiilor tehnice/cartea construcției constituie un avantaj
abilitate și disponibilitate de a lucra la proiecte cu termen limită
abilități de analiză și sinteză
gândire analită, putere de sinteză, capacitate de a elabora scenarii și analize
spirit de echipă, calități de lider
calități foarte bune de comunicare, atitudine pozitivă, tact

Descrierea jobului

receptioneaza documente primare care intră în componența cărții construcției
analizează calitativ cartea construcției
ține evidența documentațiilor recepționate
arhivează documente
întocmenște liste de neconformități
calculează consumul tehnologic
calculează idicatori aferenți standardului de performanță

Societate economică cu capital privat, care-și desfășoară activitatea în domeniul serviciilor de utilități, activiatea de bază fiind distribuția și furnizarea gazelor naturale
în prezent deservește 23.000 de clienți, consumatori casnici și agenți economici
în prezent activitatea societății se desfășoară pe raza a 5 județe: Arad, Bihor, Gorj, Satu Mare, Timiș, distribuind gaze naturale în 57 de localități

Expirat
Referent Serviciu Calitate  -  SC GAZ VEST SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles