Referent Resurse Umane - oras TIMISOARA

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- ai mai lucrat intr-o pozitie de Referent resurse umane, o alta pozitie de responsabilitate sau in domeniul vanzarilor cu amanuntul;
- foarte buna cunoastere a limbii romane si a limbii engleze (scris si vorbit);
- ai cunostinte de operare PC;
- ai bune abilitati de comunicare si organizare.

Descrierea jobului

- Completarea dosarelor personalului.
- Recrutare noi angajati.
- Verificarea pontajului.
- Reprezentarea in fata autoritatilor de control.
- Verificarea corespondentei zilnice.
- Completare documente contabilitate primara.
- Reglare ocazionala a stocului scriptic.

OFERIM:
- Pachet salarial competitiv
- Tichete de masă
- Contract de muncă pe durată nedeterminată
- Mediu de lucru modern şi plăcut.
Publicat 30 iun. 2021 Reactualizat 28 iul. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos