Publicat 03 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Referent Marketing & PR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana pasionata de domeniul evenimentelor;
- Abilitati de comunicare verbala, de prezentare si redactare;
- Cunostinte de tehnici de promovare ex. Google Ad-Words
- Tehnici de comunicare si elaborare a mesajelor;
- Principii si metode implicate in expunerea, promovarea a serviciilor;
- Capacitate de inovatie si creativitate;
- Persoana responsabila, cu initiativa, spontana;
- Orientat(a) catre rezultate
- Rezistenta la stres si program prelungit

Descrierea jobului

- Planificarea si implementarea campaniilor de comunicare si promovare.
- Identificarea canalelor optime pentru cresterea vizibilitatii brandurilor companiei.
- Monitorizarea realizarii campaniilor prin contractele de publicitate si documentele asociate.
- Realizarea materialelor aferente campaniilor marketing.
- Coordonarea organizarii de evenimente interne (planificarea, comunicarea evenimentului, etc).
- Elaborarea comunicatelor de presa, textelor pentru brosuri, pliante, invitatii,etc..
- Gestionarea paginei de Facebook, contului de Instagram si site-ului

Descrierea companiei

Centru de evenimente si conferinte.

Expirat
Referent Marketing & PR  -  Ambasad'Or Events & Leisure