de ani Fără Frică...

Publicat 15 Mar 2019 | Reactualizat 12 Apr 2019 | Expiră 15 Apr 2019

Referent Farmacolog, Asistent Farmacist Punkt Bacau

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Alatura-te echipei Punkt pe postul de Asistent Farmacist/Referent Farmacolog si vei intra intr-o atmosfera de familie, cu colegi pasionati si dedicati, mereu in sprijinul pacientilor.

Ce cautam la noul coleg:

  • Sa fie o persoana atenta la detalii si responsabila
  • Sa puna accent pe nevoile pacientilor cu sfaturi potrivite
  • Sa comunice clar si concentrat
  • Sa detina Aviz de libera practica (in cazul AF)

Descrierea jobului

Ce face un Asistent Farmacist in Punkt:

  • Pune pacientul pe primul loc
  • Trateaza cu seriozitate si respect echipa si mediul inconjurator
  • Isi organizeaza munca temeinic
  • Colaboreaza eficient in cadrul echipei pentru buna functionare a farmaciei
Ce face un Referent Farmacolog (student an V UMF) in Punkt:
  • Opereaza facturile, avizele de transfer si credit-notele in programul informatic implementat in farmacie;
  • Se asigura ca produsele de pe rafturi au pretul afisat;
  • Receptioneaza, verifica si asigura depozitarea produselor farmaceutice pentru a mentine stocurile de produse;
  • Monitorizeaza stocurile si face sugestii Farmacistului Diriginte cu privire la starea acestora pentru asigurarea unei aprovizionari optime;
  • Impreuna cu restul personalului din farmacie, participa la efectuarea inventarelor periodice pentru a asigura controlul gestiunii;
  • Efectueaza sarcini administrative si orice alte sarcini trasate de Farmacistul Diriginte, urmarind buna desfasurare a activitatii in farmacie.
Ce oferim:
Pachet salariala motivant
Programe de training si instruire regulate
Mediu de lucru placut, deschis
Oportunitati de dezvoltare si avansare reale

Farmaciile Punkt promoveaza dreptul la sanatate si aduc in piata de retail farmaceutic un nou concept de farmacie, care imbina preturile mici cu un design modern. Premisa noastra este aceea ca sanatatea nu trebuie sa depinda de venituri, iar preturile mici fac casa buna cu serviciile de calitate.
Cautam oameni entuziasti si pasionati de ceea fac, ca şi noi. Le oferim, in schimb, toate resursele de care au nevoie ca sa-si dezvolte talentul.

Expirat
Referent Farmacolog, Asistent Farmacist Punkt Bacau  -  Farmacia Punkt

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles