de ani Fără Frică...

Publicat 06 Aug 2008 | Reactualizat 02 Nov 2008 | Expiră 04 Nov 2008

REFERENT DE SPECIALITATE MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare

CE DORIM SA NE OFERI ?
- ceva cunostinte de marketing traditional
- ceva cunostinte de marketing in mediul virtual
- ceva cunostinte de comunicare traditionala/on-line
- operare PC: Word, Excel, MS Outlook Express
- dorinta de a munci
- spirit de echipa
- abilitati de comunicare

**** Vom considera « cireasa de pe tort « :
* cunostinte de grafica si web design
* cunostinte(studii) de turism
* cunoasterea avansata a limbii engleze precum si a altor limbi straine

Descrierea jobului

CE POTI SA AJUNGI SA FACI ?
- elaborare/dezvoltare/actualizare/identitate de brand si strategie de comunicare a identitatii de brand
- marketing direct
- marketing on-line
- comunicare on-line
- extindere, fidelizare si administrare baze de clienti
- studii de piata , monitorizare concurenta
- analiza si concepere produse turistice
- participare , realizare si implementare proiecte in cadrul companiei

CE ITI OFERIM ?
- experienta
- perfectionare si promovare in cadrul unei echipe de profesionisti
- sistem salarial motivant
- mediu si conditii de lucru excelente
-beneficii suplimentare: bonusuri in functie de indeplinirea obiectivelor, tickete de masa, transport in interes de serviciu,telefon mobil,prime de vacanta.

NUMAI PERSOANELE SELECTATE VOR FI CONTACTATE

CMB TRAVEL este o companie membra IATA, ASTA, RCB, ANAT, ANTREC care se adreseaza CLIENTILOR EXIGENTI, oferind servicii personalizate, eficiente si profesionale.

CMB TRAVEL este un OPERATOR TURISTIC GLOBAL, Departamentele de Specialitate ale COMPANIEI dezvoltand urmatoarele tipuri de produse:
A. BILETE DE AVION – CALATORII DE AFACERI
B. CONFERINTE SI EVENIMENTE / INCENTIVE
C. VACANTE pentru cetatenii romani
D. INBOUND TRAVEL / Vacante in Romania pentru turisti straini.
CMB TRAVEL editeaza anual 2000 pagini de Catalog de turism pentru sezoanele de vara si iarna in limba romana si in 5 limbi de circulatie internationala pentru turistii straini, grupate pe brand – uri, precum si CD-uri interactive.
CMB TRAVEL este proprietarul site-urilor www.cmbtravel.ro si www.rotraveler.com

CMB TRAVEL este singura companie din Romania care ofera CONSULTANTA ON-LINE.

CMB TRAVEL isi desfasoara activitatea in plin centrul orasului Bucuresti, pe Bulevardul N. Balcescu, nr. 20.

Detalii companie: CMB TRAVEL
Domeniul de activitate: TOUR OPERATOR TURISM
Date de contact:
Adresa : Blvd.N.Balcescu 20, sector1 , Bucuresti , cod 010052
Tel : 021 / 317 13 43 ; 317 13 46
Fax : 021 / 311 31 06
E-mail : madalina.marinasi@cmbtravel.ro

Expirat
REFERENT DE SPECIALITATE MARKETING  -  CMB INTERNATIONAL EXIMP SRL - T/A CMB TRAVEL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles