de ani Fără Frică...

Publicat 02 Iul 2008 | Reactualizat 31 Iul 2008 | Expiră 02 Aug 2008

Referent de specialitate Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare de marketing;
- experienta in domeniu minim doi ani;
- abilitati deosebite de comunicare;
- cunostinte de limba engleza;
- cunostinte bune Microsoft Office;
- permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

- implementeaza strategia de marketing si publicitate;
- propune elaborarea si conceperea materialelor promotionale conform standardelor firmei, colaboreaza cu furnizori media;
- organizeaza calendarul de evenimente: targuri, expozitii, intruniri, prezentari;
- elaboreaza si redacteaza rapoarte de cercetare si prospectare ale pietei;
- supravegheaza permanent imaginea firmei pe piata;
- determinarea si promovarea a noi modalitati menite sa imbunatateasca serviciile si atragerea de noi clienti.

Clinică medicală ce oferă servicii medicale în toate specialităţile, utilizând aparatură medicala performanta

Expirat
Referent de specialitate Marketing  -  S.C. SANADOR S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles