de ani Fără Frică...

Publicat 13 Iun 2008 | Expiră 14 Iul 2008

REFERENT DE SPECIALITATE MARKETING

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de Business, Studii Europene, Economice
Atestat de limba engleza
Operare PC: Microsoft Office
Constituie avantaj cunoasterea programului Corel Draw, SPSS
Cautam o persoana creativa, dinamica, atenta la detalii, cu puternice abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Urmarirea implementarii programelor derulate de scoala sau gradinita si analiza acestora la final;
Participa la realizarea cataloagelor, plianteleor si a tuturor materialelor/metodelor de promovare;
Participa la realizarea evenimentelor;
Asigura realizarea la termen a materialelor si activitatilor;
Intocmeste rapoarte referitoare la activitatile realizate;
Administreaza eficient bazele de date si portofoliul de clienti;
Reprezinta institutia in relatia cu clientii si furnizorii.

Scoala Internationala Cluj, o institutie in plina expensiune deschide primul Liceu Internationa si construieste un campus modern care are cresa, gradinita, scoala, liceu, terenuri de sport si va construi piscina, auditorium si centru de training. Pentru a atinge obiectivul de excelenta in educatie cauta cei mai buni specialisti.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

REFERENT DE SPECIALITATE MARKETING  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles