Publicat 31 Iul 2008 | Reactualizat 28 Aug 2008 | Expiră 31 Aug 2008

referent contabilitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana dinamica, cu initiativa, are cunostinte limba engleza si/sau germana cel putin nivel mediu, gandire logica, putere de convingere, seriozitate, abilitatea de lucru in echipa si are disponibilitate pentru comunicare si program prelungit. Cunostinte solide de operare pe calculator. AVANTAJ:
Cursuri de specialitate, Vechime in domeniu.

Descrierea jobului

Inregistrari documente contabile primare.
Emiteri facturi si documente contabile, expediere posta.
Mentinere legatura clienti-furnizori.
Raportare catre management

companie de expeditii internationale de marfa, filiala a Rhenus Röhrer Austria, specializata in transporturi in regim de grupaj, servicii de comisionare vamala, logistica si distributie nationala.

Expirat
referent contabilitate  -  ROHRER INTERSPED SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles