Publicat 26 Iul 2021 | Reactualizat 25 Aug 2021 | Expiră 26 Aug 2021

Referent Aprovizionare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* Studii superioare
* Experienta relevanta in achizitii de min. 3 ani
* cunostinte in derularea afacerilor nationale si internationale
* Abilitati de comunicare, organizare, negociere, tranzactionare
* Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat (cunoasterea altor limbi straine poate reprezenta un avantaj)

Descrierea jobului

* Organizarea activitatii de aprovizionare ale firmei.
* Asigurarea activitatii de achizitii - import marfa prin gestionarea relatiilor existente cu furnizorii interni si externi.
* Administrarea strategiilor de achizitii in conformitate cu politicile interne.
* Organizarea si supravegherea realizarii comenzilor si a livrarilor
* Colaborare cu o echipa profesionista
* Mediu de lucru stimulativ si posibilitati de dezvoltare profesionala

Societate internationala care activeaza pe piata din Romania in domeniul comercializarii semifabricatelor din otel inoxidabil.

Expirat
Referent Aprovizionare  -  Catalonia Inox srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles