de ani Fără Frică...

Publicat 26 Feb 2008 | Reactualizat 26 Mar 2008 | Expiră 28 Mar 2008

Referent aprovizionare - interviu in lb germana

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Implicat, proactiv, cu bune abilitati de comunicare, organizat si harnic. Bun cunoscator al limbii germane.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Aprovizionarea cu materii prime (piese componente) pentru productia de serie
- Mentinerea contactului cu furnizorii si optimizarea permanenta a colaborarii
- Verificarea stocurilor de materiale
- Supravegherea permanenta a fluxului intern de materiale
- Dezvoltarea circuitelor logistice intre locatiile companiei (Ungaria, Germania)
- Solicitarea de oferte de pret si realizarea de achizitii avantajoase

Cerinte:
- studii superioare economice
- Capacitati analitice si organizatorice, initiativa proprie
- Cunostinte de limba germana la nivel conversational. Cunostintele de limba engleza constituie avantaj.
- Experienta in activitati de logistica si aprovizionare constituie avantaj

Oferta noastra
- Pachet salarial atractiv
- Asigurarea de training-uri si posibilitati de dezvoltare profesionala
- Loc de munca in cadrul unei companii cu traditie in domeniul Automotive si prezenta la nivel mondial.
- Echipa competenta si motivata

Descrierea companiei

Ne bazam pe succes si
atingem impreuna obiective

Suntem o companie internationala furnizoare pentru industria automobilelor.

Cu 2.000 de angajati in 7 locatii si diverse domenii de activitate, datorita structurii organizatorice, suntem o companie flexibila si orientata spre piata.

De decenii, calitatea inalta, orientarea clara spre clienti si inovarea permanenta sunt valorile firmei noastre.

Expirat
Referent aprovizionare - interviu in lb germana  -  SC ECKERLE AUTOMOTIVE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles