de ani Fără Frică...

Publicat 18 Sep 2008 | Reactualizat 16 Oct 2008 | Expiră 19 Oct 2008

Referent administrativ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana organizata, responsabila si orientata spre rezultate;
- cunostinte temeinice de operare MS Office(Excel, Word);
- experienta de minum 1 an pe un post similar;

Descrierea jobului

-asigura aprovizionarea şi distribuirea de tipizate imprimate, cecuri, ordine de plata, ştampile, inclusiv a celor cu regim special tinand evidenta acestora;
- asigura aprovizionarea cu materiale de birotica şi de intreţinere, consumabile, sau orice alte produse specifice activitatii in concordanta cu atributiunile.
- asigura derularea procedurilor privind formularea cererilor de oferta, primirea şi selecţia acestora, contractarea, derularea şi finalizarea contractelor de achizitii sau prestari servicii;

Banca C.R. Firenze Romania, a devenit parte a grupului bancar cu acelasi nume in martie 2006, dupa transferul catre Banca C.R. Firenze din Italia a pachetului majoritar de actiuni (56,23% din capitalul social).
Reteaua Bancii C.R. Firenze Romania este constituita din 20 sucursale (11 in Bucuresti si in Craiova, Constanta, Satu Mare,Timisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Ramnicu-Valcea, Arad, Pitesti).

Expirat
Referent administrativ  -  Banca CR Firenze Romania SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles