Referent achizitii / Licitatii publice

Valdomedica - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Comunicare si relationare.
- Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale.
- Operare PC, MS Office.
- Limba engleza
- Absolvent
- Experienta de lucru in SICAP.

Descrierea jobului

- Urmarirea procedurilor de achizitii: licitatii, cereri de oferte, consultarea pietei, etc in SICAP.
- Intocmirea dosarelor pentru achizitia de materiale sanitare, dispozitive medicale, consumabile medicale si chirurgicale la procedurile de achizitie organizate de spitale.
- Urmarirea acestora pana la semnarea contractelor.

Importator si distribuitor exclusiv de dispozitive medicale, consumabile si implanturi chirurgicale pentru spitale si pentru pacienti - orteze, materiale de osteosinteza si endoproteze pentru ortopedie-traumatologie, neurochirurgie, consumabile si endoproteze pentru ORL si pentru chirurgie cardio-vasculara, urologie si ATI.
Produsele si serviciile noastre au ca piata principala de desfacere Romania.
Compania noastra a inregistrat cresteri de peste 20% numai in ultimul an.
Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022