Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Recrutor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă ești în căutarea unui loc de muncă, ar fi bine să ne cunoaștem. Suntem contactați frecvent de angajatori care au nevoie de personal, de aceea suntem mereu în căutare de oameni talentați.

Căutăm un recrutor în Bacău, iată ce calități căutăm mai exact:

1. Să poți lucra cu responsabilități clar asumate – adică, să preiei o sarcină, să spui că o faci și să o și faci. Nu ne dorim cele mai bune scuze, ci cele mai bune rezultate, pe care să le recompensăm foarte bine.
2. Să accepți feedback-ul, adică să preiei din sugestiile colegilor sau clienților anumite idei pe care merită să le încerci în activitatea ta. A prelua feedback-ul nu înseamnă să dai din cap politicos, ci să pui in practică .
3. Să înțelegi respectul și să valorizezi încrederea – adică să ai un limbaj politicos și grijă față de nevoile colegilor de echipă.

Dacă simți/crezi că ai o propunere pentru noi, atunci iată ce ai de făcut:

Trimite-ne un CV, dacă ai,
sau date despre cariera ta de până acum – unde ai mai lucrat (dacă e cazul) și așteptările tale în legătură cu cariera pe care vrei să o parcurgi (inclusiv salariale).

Descrierea jobului

Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante

- Concepe si posteaza anunturile de recrutare

- Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului

- Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor

- Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor

- Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre factorii de decizie

- Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati

- Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie

- Asigura suport in cadrul companiei cu privire la procesul de recrutare si evaluare interna a oamenilor

- Monitorizeaza piata interna a muncii

Oferta:
- Dezvoltarea personală şi profesională în cadrul companiei prin participare la training-uri, workshop-uri
- Posibilitatea de implementare a ideilor proprii şi a strategiilor de recrutare
- Un mediu de lucru tânăr şi dinamic, într-o locaţie centrală

Bee Jobs este o companie de recrutare și plasare personal în țară și în străinătate. Principalele activități ale companiei sunt următoarele:

- recrutare, selecție și plasare de personal în țară și în străinătate;
- servicii de informare, consiliere, mediere cu privire la orientarea și îndrumarea în carieră;
- servicii de outplacement.

Expirat
Recrutor  -  Bee Jobs Consult SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles