Recrutor

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Abilități înalte de exprimare verbală și scrisă;
  • Înclinație pentru ascultare activă;
  • Abilități analitice și capacitate de a evalua bine caracterele;
  • Abilități diplomatice și de negociere, conducere, luare a deciziilor corecte;
  • Abilități de a analiza, interpreta și explica;
  • Cunoașterea ramurei juridice în care se reglementează angajarea.

Descrierea jobului

  • Identificarea profilelor viitorilor angajati in functie de necesitatile companiei
  • Conceperea de anunturi si postarea acestora pe platformele dedicate
  • Selectarea candidatilor pe baza CV-urilor primite
  • Contactarea telefonica si programarea/sustinerea interviurilor cu potentialii candidati
Publicat 24 iun. 2022 Reactualizat 7 iul. 2022 Expiră 24 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos