Recrutor/referent resurse umane

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dacă eşti o persoana comunicativa, corecta, un bun organizator cu simt practic şi îţi doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără şi dinamică, noi căutăm coleg!
Colegul ideal:
Pentru noi contează mult dacă eşti o persoană serioasă, corectă, punctuală si cu bun simţ.
Ne dorim de la tine să ai abilităţi de organizare si planificare, o atitudine şi o gândire pozitivă, să ai un simţ dezvoltat al atentiei, bune aptitudini in comunicare, capacitate crescuta de a asculta descrierea unui eveniment si de a întelege;
Experienţa ta in domeniu este desigur un avantaj, dar nu este un criteriu determinant în alegerea candidatului.

Descrierea jobului

Te vei ocupa de definirea politicii de personal a companiei;Vei recruta personal in vederea bunei desfasurari a activitatii firmei;
Vei întocmi pe calculator si vei edita contracte de munca, acte aditionale, decizii, adeverinte, actualizari norme, diverse formulare, tabele, adrese necesare în cadrul biroului RU. Vei complete registrul REVISAL conform normelor in vigoare.
Vei intocmi pontaje si state de plata pentru personalul firmei;
Vei realiza anchete atunci când se constata abateri disciplinare;
Vei efectua evaluari si realiza planuri de cariera si programe de retentie in cadrul companiei.
Publicat 25 mai 2022 Reactualizat 22 iun. 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos