de ani Fără Frică...

Publicat 17 Sep 2008 | Reactualizat 16 Oct 2008 | Expiră 18 Oct 2008

Recruitment Consultant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Talent Stream Romania se va concentra, initial, pe recrutarea in trei domenii de business: IT&C, Financiar&Contabilitate, Vanzari&Marketing.

Daca iti doresti:
1. Sa contribui la start-up-ul unui \"altfel\" de business de recrutare
2. Sa contribui la construirea culturii organizatiei in care lucrezi
3. Sa castigi pe masura efortului depus si a rezultatelor obtinute
4. Sa te dezvolti profesional si sa devii unul din liderii organizatiei

Descrierea jobului

... si ai minim 3 ani de experienta in recrutare in domeniile de mai sus, scrie-ne la dan.berteanu@talentstream.ro.

Iti vom raspunde in maxim 48 de ore!

Talent Stream Romania, companie de “specialty recruitment” cu actionariat american, va deveni operationala pe 1 ianuarie 2009 capitalizand experienta de 15 ani a fondatorilor in Europa Centrala si de Est.

Talent Stream Romania isi propune sa devina n 5 ani:
1. Lider al pietei de “specialty recruitment” datorita modului in care ne vom servi clientii si candidatii
2. “Cel mai apreciat angajator” datorita culturii organizationale pe care o vom construi, a modului in care vom recompensa performanta oamenilor si a investitiei continue in dezvoltarea profesionala a acestora

Expirat
Recruitment Consultant  -  Talent Stream Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles