de ani Fără Frică...

Publicat 16 Sep 2008 | Expiră 17 Sep 2008

Recruitment Consultant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Scrie-ne la dan.berteanu@talentstream.ro, daca ai minim 3 ani de experienta in recrutare, in special intr-unul din domeniile de mai sus, si iti doresti:
 Sa contribui la start-up-ul unui altfel de business de recrutare
 Sa contribui la construirea culturii organizatiei in care lucrezi
 Sa castigi pe masura efortului depus si a rezultatelor obtinute
 Sa te dezvolti profesional si sa devii unul din liderii organizatiei

Iti vom raspunde in maxim 48 de ore!

Talent Stream Romania, companie de “specialty recruitment” cu actionariat american, va deveni operationala pe 1 ianuarie 2009 capitalizand experienta de 15 ani a fondatorilor in Europa Centrala si de Est.

Talent Stream Romania şi propune să devină n 5 ani:
 Lider al pietei de “specialty recruitment” datorita modului in care ne vom servi clientii si candidatii
 “Cel mai apreciat angajator” datorita culturii organizationale pe care o vom construi, a modului in care vom recompensa performanta oamenilor si a investitiei continue in dezvoltarea profesionala a acestora
Talent Stream Romania se va concentra, initial, pe recrutarea in trei domenii de business: IT&C, Financiar&Contabilitate, Vanzari&Marketing.

Expirat
Recruitment Consultant  -  Talent Stream

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles