de ani Fără Frică...

Publicat 05 Mai 2008 | Reactualizat 03 Iun 2008 | Expiră 05 Iun 2008

Recruiter

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Experienta in domeniul recrutarii de personal de minim 1 an
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
Capacitate de lucru cu termene limita
Initiativa, flexibilitate, adaptabilitate
Persoana integra, riguroasa, cu simtul raspunderii
Cunostinte calculator – MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Cunostinte limba engleza si/sau franceza

Descrierea jobului

Deschiderea proiectelor de recrutare
Conceperea si postarea anunturilor in functie de cerintele postului
Selectarea CV-urilor primite
Programarea candidatilor selectati pentru interviu
Sustinerea interviurilor
Pregatirea dosarelor candidatilor propusi pe short list
Oferirea de feed back candidatilor
Activitati administrative

Ensight Management Consulting este liderul local în domeniul consultanţei în management prin cifră de afaceri şi număr de angajaţi. Compania a evoluat şi a crescut constant începând cu anul 2000.
Ensight oferă clienţilor săi soluţii integrate de afaceri bazate pe competenţe multidisciplinare şi complementare în management, finanţe, IT, juridic, marketing, HR şi achiziţii: Manage, Transform, Select, Integrate, Valuate, Control, Educate, Expand. Misiunea noastra este de a accelera evolutia clientilor nostri prin intermediul solutiilor de afaceri integrate.
Consideram ca performantele noastre si calitatea serviciilor oferite unui portofoliu foarte mare de clienti ar putea sa motiveze orice candidat in a ni se alatura.

Expirat
Recruiter  -  Ensight Management Consulting SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles