Gratis

Recruiter

BK TECHNIK SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate;
  • Experiență anterioară de cel puțin un an în Recrutare;
  • Cunoștințe ale procesului de recrutare;
  • Excelente abilități de comunicare și relaționare;
  • Abilitatea de prioritizare a task-urilor;
  • Cunoștiințe MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
  • Persoană organizată;
  • Adaptabilitate, atitudine proactivă, capacitate de a inova;
  • Responsabilitate, capacitate de analiză și atenție la detalii;
  • Spirit analitic: să poată identifica soluții la problemele cu care se confruntă.

Descrierea jobului

Atribuții:
  • Gestionarea procesului de recrutare și selecție pentru posturile alocate (realizarea profilului candidatului, alegerea surselor de recrutare, gestionarea procesului de recrutare conform procedurii, stabilirea interviurilor și susținerea acestora);
  • Colaborarea permanentă cu ceilalți colegi pentru înțelegerea nevoilor acestora de personal;
  • Identificarea și atragerea celor mai potriviți candidați conform priorităților și specificului companiei;
  • Monitorizarea pieței forței de muncă și găsirea soluțiilor pentru atragerea candidaților potriviți;
  • Identificarea celor mai potrivite și rentabile surse de recrutare, inclusiv site-uri de recrutare, rețele de socializare, evenimente, recomandări;
  • Realizarea de interviuri amănunțite pentru a evalua calificările, competențele și adaptarea candidaților;
  • Constuirea și menținerea unei rezerve de posibili candidați pentru nevoile actuale și viitoare de angajare;
  • Alte activități necesare solicitate de Manager.
Beneficii:
  • pachet salarial atractiv;
  • laptop;
  • telefon;
  • mediu de lucru placut;
  • suport continuu pentru creșterea profesională.

Suntem o companie specializată în execuția de instalații electrice si instalatii mecanice, precum și în oferirea de soluții pentru mentenanța tehnică a clădirilor. Cu o prezență de peste 22 ani pe piața din România, ne-am desfașurat activitatea în această perioadă atât ca Antreprenor General de Instalații cât și Contractor pentru proiectare si execuție instalații electrice, reușind prin proiectele realizate să ne creem o poziție solidă și un nume pe piața de profil.

Investim în mod constant în perfecționarea profesională a angajaților noștri, în tehnologii actuale și echipamente moderne pentru a putea oferi clienților noștri servicii de calitate certificată, bazate pe soluții inovatoare, integritate și profesionalism. Cunoștințele și abilitățile întregii echipe BK Technik sunt fundamentul şi garanţia satisfacţiei clienţilor noştri. Dedicarea inginerilor BK Technik asigură oferirea de soluţii optime sub raportul eficienţei costurilor, al confortului şi siguranţei lor.

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024