Publicat 22 Nov 2019 | Expiră 23 Dec 2019

RECRUITER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

QUANTA RESURSE UMANE, parte a Grupului QUANTA, angajeaza RECRUITER pentru sediul din Timisoara. Quanta este un grup multinational specializat in servicii dedicate domeniului Resurse Umane (recrutare si selectie, munca temporara, administrare de personal si salarizare, outplacement, formare, RPO).

Candidatul ideal:

- Absolvent/a studii superioare, de preferat: Psihologie, Sociologie, Stiinte sociale;
- Experienta in recrutare 3-5 ani (preferabil in agentii de recrutare);
- Cunostinte generale de legislatia muncii;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasari - ocazional;
- Persoana cu foarte bune abilitati de comunicare si relationare, cu capacitate de a lucra atat in echipa cat si individual, rezistenta la stres, foarte organizata si atenta la detalii.

Descrierea jobului

- Recrutarea si selectarea candidatilor pentru proiectele alocate;
- Organizarea și susținerea interviurilor în vederea validării candidatilor;
- Mediatizarea ofertelor de munca pe toate canalele de recrutare; organizarea campaniilor de promovare; participarea la targurile de job-uri;
- Administrarea conturilor companiei pe portalurile de specialitate;
- Menținerea și dezvoltarea unei bune relatii atat cu clientii, cat si cu candidatii;
- Administrarea și dezvoltarea bazei de date de candidați;
- Realizarea rapoartelor aferente postului.

Suntem un grup multinational specializat in servicii dedicate resurselor umane. Infiintat in 1998 in Italia, Quanta Group detine azi birouri si in Elvetia, Statele Unite ale Americii, Romania, Brazilia si Republica Ceha.

Inca din anul 2002, odata cu infiintarea Quanta Romania, ne-am specializat pe o piata de nisa cum este cea a Recrutarii si Selectiei in domeniul aerospatial si am continuat explorand domenii noi si oferind servicii care includ: munca temporara, recrutare si selectie, detasare internationala, consultanta organizatională, managementul personalului, training, consultanta in elaborarea de proiecte cu finantare europeana si asistenta pe durata intregului proces de finantare si implementare.

Expirat
RECRUITER  -  Quanta Resurse Umane SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles