Recruiter Cluj - perioada determinata 1 an

Mega Image
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Vrei sa lucrezi in resurse umane si sa fii mereu in priza? Un post de recruiter in comert poate fi solutia de care ai nevoie pentru a invata si descoperi constant provocari! Cautam coleg pentru postul de recruiter in zona Cluj pe perioadda determinata de 1 an

Ce cautam la urmatoarea colega/urmatorul coleg:
  • Studii superioare
  • Experienta in comert si/sau resurse umane reprezinta un avantaj
  • Excelente abilitati de comunicare, relationare si prezentare;
  • Proactivitate si implicare;
  • Disponibilitate de deplasare

Descrierea jobului

Cum va arata activitatea ta:
  • Vei desfasura activitati de recrutare pentru acoperirea posturilor disponibile din magazinele din Cluj;
  • Vei gestiona proiecte de recrutare pentru deschiderile de noi magazinele;
  • Vei monitoriza nevoile de personal din magazine si cauta constant solutii pentru acoperirea acestora;
  • Vei initia legatura cu institutii si asociatii pentru parteneriate si atragere candidati;
  • Vei sustine interviuri de selectie a candidatilor si acorda feedback;
  • Vei programa candidatii selectati la examenului medical;
  • Vei gestiona contractele de munca si dosarele de personal pentru zona alocata;
Echipa de recrutare iti este alaturi in aceasta provocare:)!
Iti oferim:
  • Pachet variat de compensatii si beneficii;
  • Card de tichete de masa;
  • Bonus anual prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
  • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
  • Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;
  • Reduceri dedicate iubitorilor de lectura, pasionatilor de shopping si celor care isi doresc sa se mentina “in forma”;
  • Posibilitatea de crestere in cariera si mobilitate interna.

De peste 27 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu. Vino si tu in #ComunitateaMega!

Publicat 1 Dec. 2022 Reactualizat 29 Dec. 2022 Expiră 31 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.