Publicat 23 Apr 2021 | Reactualizat 18 Mai 2021 | Expiră 23 Mai 2021

Recruiter (BPO)

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză, spaniolă
  • Peste 2 ani experiență în Resurse umane / Psihologie

Candidatul ideal

Avem nevoie de un Recruiter pentru sediul din Bucuresti. Abia asteptam sa ne cunoastem.
Ce căutam?
- Minimum 2 ani de experiență în recrutare;
- O persoana pasionată de cifre care va evalua potențialul zonei;
- Nivel conversațional avansat de limba spaniolă/engleza;
- Excelente abilități de comunicare și de relaționare;
- Abilități de persuasiune și negociere;
- Capacitate de ascultare și argumentare.

Descrierea jobului

Pentru că ești deja cu experiență, vei realiza tot procesul de recrutare, inclusiv testarea de limba pentru postul de Account Manager necesar companiei noastre. Îți vom răspunde la toate intrebările si curiozitățile în etapa de interviu.
Ce oferim?
- Posibilitatea de a crea si dezvolta campania de recrutare din Bucuresti;
- Training inițial specific activității desfășurate și procedurilor după care lucrăm;
- Integrarea într-un mediu profesionist, alături de o echipă tanără si interesantă.

Sphera Global Revolution este o companie înființată în anul 2017 și este în parteneriat cu una din cele mai cunoscute platforme de investiții online la nivel mondial.

Recruiter (BPO)  -  SPHERA GLOBAL REVOLUTION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles