Publicat 14 Mai 2021 | Reactualizat 11 Iun 2021 | Expiră 13 Iun 2021

RECEPTIONIST/ OSPATAR/ AJUTOR DE BUCATAR

5 posturi

Candidatul ideal

Cautam o persoana responsabila, serioasa, onestă si cu bune abilități de comunicare

Descrierea jobului

Angajăm personal pentru posturile de receptioner, ospatar, ajutor bucătar. Responsabilități receptioner: Cazarea clienților, de răspuns la e-mail, de facut rezervări telefonic sau prin diverse site-uri cu care colaboram, de introdus marfa primita în gestiune, curățenie la receptie. Responsabilități ospatar: servirea clienților la masa, curățenie în sala de mese, pregătirea tacâmurile si a paharelor. Responsabilități ajutor de bucatar: de pregătit tot ce este necesar pentru a facilita munca bucătarului. Fiecare persoana beneficiază de o cafea și o masa din partea noastră. Avem o echipa mare si foarte primitoare.

Pensiunea Crystal are 3 margarete, este o firma cu vechime, situata la periferia orașului Iași.

RECEPTIONIST/ OSPATAR/ AJUTOR DE BUCATAR  -  Complex Crystal S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles