Publicat 16 Iun 2019 | Reactualizat 16 Iul 2019 | Expiră 17 Iul 2019

Receptionist (cu studii postliceale sanitare in curs)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii postliceale sanitare in curs de desfasurare;
  • Excelente abilitați de comunicare și relaționare;
  • Persoana empatica, dinamica, activa;
  • Capacitate de planificare si organizare;
  • Limba engleza – nivel mediu;
  • Cunostinte MS Office – nivel mediu.

Descrierea jobului

  • Intampinarea pacientilor si a vizitatorilor;
  • Preluarea apelurilor telefonice si directionarea lor in functie de solicitarea interlocutorului;
  • Efectuarea programarilor pentru diverse specialitati medicale si gestionarea eficienta a circuitului pacientilor in sala de asteptare;
  • Efectuarea confirmarilor pentru programarile efectuate;
  • Pregatirea cabinetelor medicale cu tipizatele si consumabilele medicale necesare desfasurarii consultatiei;
  • Incasarea contravalorii serviciilor medicale;
  • Evidenta fiselor de pacient – actualizare, indosariere;

Policlinica Sociala Sala Palatului este un proiect social al Fundatiei Policlinici Sociale Regina Maria. Beneficiarii celor 12 specialitati medicale oferite prin policlinica sociala sunt persoanele si familiile cu venituri mici, aflate in situatii dificile din punct de vedere financiar. Credem in munca facuta cu responsabilitate si empatie si ne dorim alaturi oameni cu aceleasi valori. Impreuna putem visa si transforma in realitate ceea ce doar pare a fi imposibil!
Mai multe despre activitatea desfasurata si despre proiectele noastre puteti gasi pe site-ul: http://fundatiareginamaria.ro/proiecte/policlinica-sociala-sala-palatului/

Expirat
Receptionist (cu studii postliceale sanitare in curs)  -  POLICLINICA SALA PALATULUI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles