Gratis

Receptionist Complex Sportiv

Complex Sportiv Titan S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru poziția de recepționist/ă la Complexul Sportiv Titan este o persoană dinamică și prietenoasă, orientată spre clienți.

Deține abilități excelente de comunicare, atât verbale cât și scrise, și are o capacitate naturală de a interacționa cu clienții, oferindu-le o atmosferă caldă și primitoare.

Calitățile esențiale ale candidatului ideal includ:

Profesionalism: Se prezintă întotdeauna într-un mod profesional, asigurând o impresie pozitivă pentru clienții noștri.
Orientare către serviciul clienți: Este pasionat/ă de a ajuta pe alții și dedicat/ă oferirii unui serviciu excepțional pentru oaspeții noștri.
Organizat/ă și atent/ă la detalii: Capabil/ă să gestioneze eficient multiple sarcini, să mențină înregistrări exacte și să asigure o zonă de recepție bine organizată.
Competențe de utilizare a computerului: Are cunoștințe solide de operare a sistemelor informatice și software, inclusiv Microsoft Office și este confortabil/ă în a învăța noi tehnologii.
Soluționarea problemelor: Identifică și rezolvă rapid problemele, asigurând o experiență plăcută pentru clienți.
Jucător de echipă: Lucrează bine într-un mediu de echipă, colaborează eficient cu colegii și contribuie la un mediu de lucru pozitiv.
Adaptabil/ă: Se poate adapta unui mediu rapid și este flexibil/ă în privința orelor de muncă, inclusiv disponibilitatea pentru ture.

Experiența într-un rol similar este un avantaj, dar o atitudine pozitivă, dorința de a învăța și pasiunea pentru fitness și wellness sunt la fel de importante.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Întâmpinarea și asistarea clienților la intrarea în complex.
  • Gestionarea apelurilor telefonice și a corespondenței electronice.
  • Programarea și confirmarea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂rezervărilor pentru activitățile sportive.
  • Furnizarea informațiilor despre serviciile și facilitățile complexului.
  • Întreținerea și actualizarea bazelor de date ale clienților.
  • Încasarea plăților și gestionarea casei de marcat.
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat la recepție.
Cerințe:
  • Experiență anterioară într-un rol similar constituie un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Capacitate de organizare și atenție la detalii.
  • Cunoștințe de operare PC și utilizare a pachetului Microsoft Office.
  • Atitudine pozitivă și dorință de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Disponibilitate pentru lucru în ture.
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv.
  • Mediu de lucru modern și dinamic.
  • Acces gratuit la facilitățile complexului sportiv.

Complexul Sportiv Titan este o companie dedicată furnizării de facilități și servicii sportive de înaltă calitate. Complexul oferă o gamă variată de activități sportive și recreative pentru toate vârstele și nivelurile de pregătire.

Cu echipamente moderne și personal calificat, Complexul Sportiv Titan se străduiește să ofere un mediu prietenos și inspirațional, în care clienții să-și atingă obiectivele de sănătate și fitness.

Cu o atenție deosebită acordată calității și serviciilor, această companie se remarcă prin profesionalism și angajament față de satisfacția clienților săi.

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024