Receptionist/a - World Class Iasi

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

World Class recruteaza Receptionist/a pentru clubul sau din Iasi!

Ce cautam:
  • Persoană dinamică, de încredere şi care lucrează în echipă
  • Absolvent/a studii medii (liceu) cu diplomă de bacalaureat (eventual studii superioare)
  • Capacitate de organizare şi planificare
  • Cunoştinţe bune de operare în MS Office (Word si Excel)
  • Bune abilităţi de comunicare şi interrelaţionare
  • Persoană comunicativă, cu o atitudine pozitivă, interesată/pasionată de sport
  • Experienta in operarea cu mijloace de plata precum: POS, casa de marcat etc.
  • Experienţa anterioară într-o poziţie similară constituie un avantaj.
  • Cunoaşterea limbii engleze este obligatorie

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Vei asigura activitati de frontdesk la receptia clubului
  • Vei realiza tururi de prezentare a clubului pentru membrii / potentialii clienti ai clubului
  • Vei ajuta la asigurarea securității și vei controla accesul in sălile clubului
  • Vei ajuta clienții la achiziționarea de servicii sau produse
  • Vei promova toate produsele și serviciile clubului pentru a crește vânzările
  • Vei ajuta la depozitarea de alimente, băuturi și materiale de marketing la recepție
  • Vei oferi clienților informații referitoare la club, evenimente organizate de club și oferte speciale.
Ce iti oferim?
  • Salariu competitiv
  • Tichete de masa
  • Acces gratuit in cluburile World Class
  • Reduceri la partnerii World Class
  • Traininguri si scolarizari de specialitate (sales, client service)

Cu peste 40 de cluburi operate in toata tara, World Class România este recunoscută ca lider în industria wellness pentru calitatea serviciilor şi atenţia acordată fiecărui client. in prezent, World Class activeaza pe teritoriul Romaniei prin intermediul cluburilor situate in Bucuresti, Cluj-Napoca, Timisoara, Constanta, Iasi, Ploiesti si Brasov.

Vrei să faci parte din echipa World Class? Eşti o persoană responsabilă, sociabilă şi entuziastă? Excelent! În cazul ăsta ne vedem la World Class!

Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 7 iun. 2022 Expiră 9 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos